کتابخانه دیجیتال دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
۱۳۹۹/۴/۱۹
1398/10/27
سامانه ژورنال ياب RICeST به انتشار نتايج تحقيقات در مجلات مناسب ايراني كمك مي كند.
مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري شيراز، در جهت ياري رساندن به پژوهشگران، دانشجويان و اعضاي هيأت علمي كشور، اقدام به ايجاد و راه اندازي سامانه اي با عنوان «سامانه ژورنال ياب» كرده است.
سامانه ژورنال ياب سامانه اي است كه با هدف كمك به پژوهشگران در يافتن مجلات معتبر ايراني و متناسب با مقالات پژوهشگران ايجاد شده است. اين سامانه به پژوهشگران كمك مي كند كه همزمان با نگارش مقالات به شناسايي مجلات مرتبط براي چاپ مقاله خود نيز بپردازند. 
براي استفاده رايگان از اين سامانه مي توان از طريق وبگاه مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري به آدرس www.ricest.ac.ir و در قسمت پيوندهاي سريع و يا به صورت مستقيم از طريق آدرس http://journalfinder.ricest.ac.ir از امكانات آن بهره برد. 
براي يافتن مجلات مناسب در اين سامانه فقط كافي است عنوان و چكيده مقاله مورد نظر در فيلدهاي مشخص شده درج شود و با انتخاب گزينه هاي موجود مرتبط با مجله مانند رتبه و محل اخذ مجله و نيز موضوع مقاله و سپس ارسال اطلاعات به فهرستي از عناوين مجلات مرتبط با مقاله دست يافت. همچنين در فهرست ارائه شده متغيرهايي مانند ضريب‌تأثير، وضعيت رتبه، پايگاه‌هاي نمايه كننده، وضعيت انتشار آخرين شماره، موضوعات اصلي و فرعي و حوزه موضوعي مجله نيز در اختيار محقق قرار مي‌گيرد كه به او در انتخاب مجله كمك مي كند.
 
 
تعداد بازدید:
51
نویسنده:
منبع:
اداره علم سنجي
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس : شهركرد ،بلوار آيت الله كاشاني ، ستاد دانشگاه ،معاونت تحقيقات و فناوري
كدپستي: 8816758915           تلفن:33350080-038
دور نگار : 33349506-038
diglib@skums.ac.ir
Qr Code
تاریخ بروز رسانی 1399/04/19
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal